Број на оглас: 3384697
Објавен на: 20.04.2021, 08:10
1 / 4

fiat tempra/tipo 1.6 DELOVI

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Tempra
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se sto vi treba