Број на оглас: 3384502
Објавен на: 04.01.2021, 17:52
1 / 9

Se izdava Garsonjera Stan 33m2 Ohridati

20 €
Број на соби:
1,5
Квадратура:
33 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2006
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Bulevar Turisticka Ohridati Ohrid

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno namestena Garsonjera Na prvi sprat terasa lift PARKING odlicna lokacija Ohridati do fakultet hôtel Diplomat na 500metri do Kej ezero ........tél 070535010 ——070535010.....