Број на оглас: 3384243
Објавен на: 20.02.2020, 09:07
1 / 1

Senator b 2.0i vo delovi

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Senator
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Senator b 2.0 8v vo delovi moze i cel