Број на оглас: 3383832
Објавен на: 30.06.2020, 09:14
1 / 1

Продажба на земјиште во Беровско

1 €
Квадратура:
1803 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Идеално место за секаков вид на градба
П=1803 м2