Број на оглас: 3383730
Објавен на: 28.05.2020, 23:05
1 / 8

Dzip TATA

1 € Цената е фиксна
Марка:
Isuzu
Модел:
Друг модел
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
67 kw / 91 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo extra sostojba bez nikavi vlozuvajna vo nego se vukcunira po nego elk na prozori klima ,abs ,motor2.0 td izminati km 123300 realni voziloto e uvezeno od svajcarija prv sopstvenik vo mk za
Poveke inf na tel br 078 299 598