Број на оглас: 3383496
Објавен на: 10.11.2019, 16:17
1 / 12

Seat Alhambra 2.0 Tdi Dpf-Sharan Galaxy

По Договор 5.500 €
Марка:
Seat
Модел:
Alhambra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2000cm³ 140ps 8 Ventili
7 sedista Uvoz:Shwajcaria
Greenje na sedista,Abs,Esp,Dvozonska Climatronic,elektrika na prozori,elek. na retrovizori,frizider,Atest folii,Webasto,Parking Senzori
Novi zimski gumi Continental,Servisna kniska
Napraven servis(ulje,filtri)
TOP sostojba,plateni site davacki do registracija