Број на оглас: 3383006
Објавен на: 24.05.2020, 00:44
1 / 3

BMW X5 REZERVNA GUMA

150 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA REZERVEN ALUMINSKI BANDAS SO GUMA KAKO NOVI 235 65 R17 OD BMW X5 E53 MODEL ... CENA 150 EUR KONTAKT TELEFON 070 555 661