Број на оглас: 3382802
Објавен на: 23.02.2020, 07:57
1 / 4

Mercedes a170cdi. Registriran full oprema

1.648 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo za kes bez zameni
Za poevtino ne mi se javuvajte