Број на оглас: 3382663
Објавен на: 09.03.2020, 21:11
1 / 6

Golf 7

13.500 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 7 1.6 Tdi 2015,od Porsche Makedonija,prv gazda,servisna kniska od ovlasten servis,oprema(start/stop,indikator za umoruvanje,indikator za gumi,komandi na volan)kasko osiguruvanje+zelen karton 7/2020,novi gumi(letni+zimski),kako nov!!!Bez Zameni