Број на оглас: 3382482
Објавен на: 16.09.2020, 20:14
1 / 4

Magnetna Bubica 2020 Model so mali baterii

1.800 МКД
bubica ispit
Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


Magnetna Bubica 2020 Model so mali baterii..


Ednostavna za koristenje so mali baterii ne e kako postarite modeli so golemi kocka 9voltni baterii


Koristi 3 mali baterii AAA
Cena 1800 (30€)
...

www.facebook.com/bubicamk