Број на оглас: 3382347
Објавен на: 25.02.2020, 12:03
1 / 10

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55KW REGISTRIRANA.

2.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 1.3 CDTI 51KW, 2004 godina komplet servisirana I registrirana do 08.2020 godina.
Zacuvano I zdravo vozilo, se funkcinoira na nea.Bez sminka I farbanici.

Telefon kontakt 078-246-192