Број на оглас: 3381910
Објавен на: 26.03.2020, 16:44
1 / 1

iPhone 5s 16gb Neverlock

7.500 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
5S 16giga
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika
Mali grebnatinki po aluminiumot
Ekranot e zdrav cist bez grebanici
Se si funkcionira odlicno

 Maskot_Mobile (претпријатие)