Број на оглас: 3381345
Објавен на: 02.08.2020, 00:04
1 / 7

Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

228.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
530 m²
Број на спратови:
4 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
697 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2019
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
Тераса + 2 Балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
ул.Караорман бр.1

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 530 м2, четири нивоа, долно ниво - спа и винотека, приземје - стан со бања и кујна, прво ниво - два апартман со две бањи, второ ниво - тераса со тоалет и кујна. Може замена за луксузна кола, џип, стан со ваша доплата.