Број на оглас: 3381343
Објавен на: 04.08.2020, 09:21
1 / 2

Profi sprava razboj, propagjanke i stomacni

5.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Sprava za komercijalna namena ili domasni uslovi razboj so sprava za stomacni muskuli