Број на оглас: 3381038
Објавен на: 06.03.2021, 01:03
1 / 9

Pirelli Scorpion Winter 4x4 - skoro novi gumi

60.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
275
Висина:
40
Дијаметар:
20

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Pirelli Scorpion Winter 4x4, skoro novi 4 zimski gumi 4000 km vozeni, za dzip bmw x5,x6
predni 275/40 R20
zadni 315/35 R20