Број на оглас: 3380991
Објавен на: 30.06.2020, 22:35
1 / 12

Citroen xsara pikaso 20hdi 2002god so ful oprema

1.777 €
Марка:
Citroen
Модел:
Xsara Picasso
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba mozei zamena golf 3 tdi telefon za kontak 077990919