Број на оглас: 3379034
Објавен на: 18.02.2020, 12:21
1 / 1

DBX 1066 Dual-Channel Compressor / Limiter / Gate

200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


DBX 1066 Dual-Channel Compressor / Limiter / Gate Multi-Effects Processor vo dobra sostojba! Moze I zamena za instrument. Harmonika prednost