Број на оглас: 3379024
Објавен на: 18.02.2020, 12:21
1 / 1

Focusrite TrakMaster Pro

110 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Odlicno zacuvan I ne mnogu koristen.Moze I zamena za instrument. Harmonika prednost