Број на оглас: 3378979
Објавен на: 27.05.2020, 20:53
1 / 6

Massey Ferguson 155 (61KS) so orginal korpa

4.400 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Massey Ferguson 155 (61KS) so orginal korpa vo Super sostojba proverka koga sakate pali vozi. Moze zamena so bager ili skip. Za zamena 5000eu. Za kes 4400eu. Ne e fiksna.