Број на оглас: 3378536
Објавен на: 04.06.2020, 13:00
1 / 12

MERCEDES BENZ E220 Dizel 2010 god Ekstra....

1 € 12.900 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Мерцедес Бенз Е 220
-Година на производство: 2010 год.
-Моќност на моторот: 125 KW / 170 HP
-Ниво на опременост: Авангард (највисоко)
-Менувач: Автоматик, 7 брзини
➧ Intelligent Bi-xenon Lights / LED day lights
➧ Ентериер од црна кожа
➧ Мерцедес аудио/навигационен систем со гласовни контроли
➧ Климатроник двозонски
➧ Темпомат
➧ Приклучоци за USB / SD Card / Bluetooth
-Кожен волан и менувач
-Команди на волан
-Подпирачи за раце напред и позади
-Греачи на седишта
-2 Оригинални клуча..
-Сензори за дожд и светло
-2 para bandazi komplet so gumi novi
-Napraven kompleten servis
- Колата е како нова максимално зачувана, може проверка каде сакате....