Број на оглас: 3378247
Објавен на: 03.07.2020, 14:09
1 / 8

Peugeot-207 1.4 8v E. Sport s/navigation ecoGPl 3p

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 207 54kw/1360cm3 so fabric ki plin