Број на оглас: 3377152
Објавен на: 28.05.2020, 10:18
1 / 4

Peugeot 206 hdi

2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 1.4hdi
Voziloto e vo besprekorna sostojba,registrirano,klima,napraven servis,moznost za povrat na 18%ddv (tovarno)
2100eur so ddv18%
Kontakt>074-200-322