Број на оглас: 3376729
Објавен на: 27.08.2020, 01:20
1 / 5

Fiat Stilo 2.4 Abarth

1.750 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Fiat Stilo 2.4 Abarth,колата е од еден сопственик, регистрирана, се функционира на неа со мали забелешки на интериер и каросерија.