Број на оглас: 3376613
Објавен на: 30.06.2020, 23:19
1 / 4

Avtomatska kosalica za park (Robot)

350 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам косилка, косалица, косачка како и да е... Нова некористена до сега. Еве неколку спецификации од неа.
Тежина: 8,5 кг
Стандард за мерење бучава и вибрации: EH 50636-2-
Полнење: 90мин
Ниво на звучен притисок: 56 dB
Ширина на сечење: 18 cm
Ниво на звук: 67 dB
Брзина: 40cm/s
Напон: 28V
Висина на сечење: 20-60 mm
Капацитет на батерија: 2850 mAh
Има место за договор на цената