Број на оглас: 3376467
Објавен на: 28.05.2020, 20:38
1 / 2

Berac za pcenka

9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kombajn Zmaj 133 so zitna varijanta E 2000 € a Berac za pcenka ,Bourgoin md8 dvoreden samohoden 10.000€.