Број на оглас: 3376431
Објавен на: 02.08.2020, 14:06
1 / 3

SE PRODAVAAT DVA SPEDITERI

130 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaa dva spediteri
Plav mal spediter 150 €
Mal spediter
2,40 na 1,40. = 130€