Број на оглас: 3375832
Објавен на: 11.11.2019, 13:18
1 / 7

VW POLO 1.9 D

1.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.9 obicen dizel registrirano vo odlicna sostojba motor odlicen mala potrosuvacka, centralno i servo za poveke javete se
071 663 116