Број на оглас: 3375525
Објавен на: 11.07.2020, 17:20
1 / 9

Kia Sportage 2.0 Crdi 4wd

По Договор
Марка:
Kia
Модел:
Sportage
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kia Sportage 2.0 4wd