Број на оглас: 3374835
Објавен на: 04.07.2020, 09:22
1 / 6

BMW. 320.D. 150KS.2004.GOD.

1 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320.D 150KS 2004 GOD.
Registriran i Servisiran so novi gumi i novi predni amortizeri so ful oprema.

Za Kontakt kaj: ZORAN 078/438-510