Број на оглас: 3374384
Објавен на: 16.09.2020, 23:54
1 / 8

GOLF 4 19 TDI 131KS 2002G EKSTRA TOP

1.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTIRAN I ZELEN KARTON NA BG TOP SOSTOJBA