Број на оглас: 3374143
Објавен на: 24.07.2020, 12:26
1 / 8

Mazda 323F 2.0 DITD

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
323
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Mazda 323 F 2.0 DITD 74kw/101ks 2001година
*Регистрирана до јули 2021
*Сменето комплет каиши на 155,000 км
*Клима
*Електрика на сите прозори
*Електрични ретровизори
*Центално со далечинско
*АВЅ
-Колата е во безпрекорна состојба без дополнителни вложувања
Цена 2000 €