Број на оглас: 3371575
Објавен на: 26.12.2019, 20:17

Ford galaxy 1.9 tdi 85kw

3.250 €
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ford galaxy 1.9 tdi GIA oprema ,moze zamena za ford galaxy novi model ili mercedes E classa