Број на оглас: 3371464
Објавен на: 02.08.2020, 11:07
1 / 8

Fiat panda 1.1 benzin 2007god. Klima

2.750 €
Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda 1.1 benzin 2007god. reg. do 17.07.2020 2700evra

Telefon za kontakt 078 666 383