Број на оглас: 3371272
Објавен на: 23.05.2020, 18:46
1 / 2

Se prodava lozje

5.300 € Цената не е фиксна
Квадратура:
5390 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje vo crno pole so povrsina od 5390 m2. Od koe pola e r'kaciteli, pola kaberne sovinjon. Lozjeto e so vgraden sistem za polivanje.