Број на оглас: 3371150
Објавен на: 31.07.2020, 16:20
1 / 1

Se prodava Volkswagen Crafter 2.5TDI

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Crafter 2.5 TDI godina 2007 komplet dokumentacija isklcivo za delovi.