Број на оглас: 3370705
Објавен на: 11.07.2020, 08:46
1 / 11

Vw Passat 1.9 tdi

1.550 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, so karoseriski zabeleski, ekonomicna, reg do 08 2020 moze zamena