Број на оглас: 3370455
Објавен на: 23.05.2020, 22:39
1 / 3

Spirali za golf IV

2.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf IV
Tип на делови:
Делови за каросерија

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat predni spirali za golf IV vo mn dobra sostojba broj za kontakt 071 231 044