Број на оглас: 3370411
Објавен на: 14.02.2020, 18:13
1 / 3

Mercedes b-200

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 200
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo extra sostojba, uvezena od germanija pred 7 meseci registrirana cela godina.Za povekje inf 078-268-198