Број на оглас: 3369922
Објавен на: 22.09.2020, 13:51
1 / 12

AUDI A4 2.0TDI

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 B7 2.0 TDI 140КС 8 вентилски мотор.Возилото е во одлична состојба, со реални 230.000КМ, гаражирано, регистрирано до 26-10-2020год.
Од опрема поседува

Двозонска клима
Голема навигација со најновите мапи за 2019год.
Команди на волан
10 х AirBag
7 степен автоматски менувач
Паркинг сензори
Затеменети стакла
Борд компјутер во боја
ABS, ESP
4 x нови гуми М+S
Bluetooth поврзување со мобилен


Возилото може да се царини.