Број на оглас: 3369153
Објавен на: 03.09.2020, 01:02
1 / 5

Na delovi Golf 4/ Pezo206 /Skoda Felicia / Opel astra

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Na delovi golf 4
Skoda felicia
Pezo 206 1.9 D
Opel astra
Inf 078 220 015