Број на оглас: 3369054
Објавен на: 10.10.2019, 09:42
1 / 9

VW TOURAN 1.9TDI 2006god 6 BRZINI NOV UVOZ GERMANIJA

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOURAN 1.9TDI 2006god 6 BRZINI
NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR
NOV UVOZ GERMANIJA
VOZILOTO E BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI
VOZILOTO POSEDUVA FULL OPREMA
MOZE DETALNA PROVERKA KAJ MAJSTOR PO ZELBA NA KUPUVACOT
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
071980..164