Број на оглас: 3369036
Објавен на: 03.08.2020, 08:50
1 / 8

AUDI A6 2.4 Benzin LPG

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 2.4
Benzin
LPG
130/177 kw
2006 godina
Pominati kilometri 241000 km
Klima
Kozen salon
Senzori so kamera
ABS
Navigacija
Telefon
Servisna kniska
Uvoz* od* Hetherlands ( Холандија )
NAPRAVEN SERVIS