Број на оглас: 3369020
Објавен на: 29.05.2020, 17:14
1 / 7

Se prodava BMW E46 320D

2.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


✰🅑🅜🅦 🅔➍➏ ➌➋⓿🅓 ✰✰✰

𝐊𝐥𝐢𝐦𝐚
𝐀𝐛𝐬
𝐁𝐨𝐚𝐫𝐝 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐣𝐮𝐭𝐞𝐫
𝐅𝐨𝐥𝐢 𝐬𝐨 𝐀-𝐓𝐞𝐬t
𝐌 𝐁𝐫𝐚𝐧𝐢𝐤 𝐧𝐨𝐯
𝟒 𝐠𝐮𝐦𝐢 𝐳𝐢𝐦𝐬𝐤𝐢 (so al. felni ) 15ki
𝟒 𝐠𝐮𝐦𝐢 𝐥𝐞𝐭𝐧𝐢 17ki ( na slika)
𝐑𝐞𝐝𝐨𝐯𝐧𝐨 𝐬𝐞𝐫𝐯𝐢𝐬𝐢𝐫𝐚𝐧 ( full servis, menjac i differencial ulje smenato, filteri sve. 08.09.2019 )

✰ 𝐓𝐈𝐏 𝐓𝐎𝐏 ✰
𝐁𝐞𝐳 𝐳𝐚𝐦𝐞𝐧𝐢
!!! EKSTRA CENA !!! Javete se : 071-987-255 ili
071-923-120 i ce se dogovorime.

povece FOTO . --->> https://ibb.co/album/b8eUva