Број на оглас: 3368858
Објавен на: 17.10.2019, 18:42
1 / 11

Bmw 120d

5.000 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
120
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 120d so 163ks motor 2.0 so lanceto napred, kolata poseduva nogo oprema. Moze da se vide vo bilo koe vreme.
Za ponisko ne se javuvajte.
Reg cela godina