Број на оглас: 3368154
Објавен на: 03.06.2020, 00:31
1 / 11

Thëllëza Japoneze

50 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


🇦🇱 Gjat kohë meremi me rritjen dhe shumimin e Thëllezave Japoneze ose siç njihen në Gjuhën Shqipe me emrin Shkurtëza...Quhet ndryshe edhe Levreku i tokës...duke pasur parasysh vlerat ushqimore që kanë... Vezët përdoren masivisht për femijë të ritur dhe të vegjël sidomos ato femije që kanë probleme dhe janë anemik...

Mundet me porosi se këta riten dhe zhvillohen ma mirë në tufa, Jo 1,2,3

Mund të na kontaktoni në nr tel:+ Viber 070624222

Lexo më shumë https://donpazar.blogspot.com/