Број на оглас: 3368076
Објавен на: 18.02.2020, 17:39
1 / 5

Reno megan

650 € Цената е фиксна 700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno1.6 benzin,plin so A-test.