Број на оглас: 3367993
Објавен на: 19.09.2020, 17:12
1 / 6

Honda CBR 600 F4

2.900 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2000
Модел:
CBR 600 F4
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo perfektna sostojba ,na MK dokumenti ,na motorot e smeneto gumi ,maslo 300v ,zvezdi i lanec ,svekici NGK iridium,akumulator Exide .Na motorot nema dodatni vlozuvanja. Bez zameni !!

KONTAKT - 070509533
KONTAKT - 070509533