Број на оглас: 3367864
Објавен на: 14.07.2020, 14:31
1 / 7

Peugeot 3008

6.000 € Цената е фиксна 6.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
3008
Година:
2011
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Benzin/Plin 1.6 VTI (BMW - Motor),
Prva registracija 30 Dekemvri 2010
Zamena moze za vozilo so slicni dimenzii i ne postaro od 2015 Godina, so moja doplata. Ima dva para gumi so bandashi (edni aluminiumski edni chelichni), Registracija cela godina( do 24 April 2021)