Број на оглас: 3367548
Објавен на: 15.02.2020, 15:19
1 / 2

15.6" LED (Displej za laptop)

1.200 МКД Цената е фиксна 1.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Displeite se novi