Број на оглас: 3367259
Објавен на: 05.04.2020, 15:47
1 / 1

Prodavam Samsung Televizor

1.999 МКД
Марка:
Samsung
Производ:
Останато
Големина:
51 cm (20 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Dva(Eden Prodaden) samsung televizori
𝐏𝐨𝐯𝐞𝐤𝐞 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐢 𝐧𝐚 na 𝟬𝟳𝟬𝟰𝟰𝟰𝟲𝟬𝟲